Ekskursija į Ventės rago paukščių žiedavimo stotį

Spalio 16 d. 2 b ir 3 c klasių mokinai su savo mokytojomis vyko į pažintinę ekskursiją. Aplankė Gardamą (miestelį Šilutės r), kuriame apžiūrėjo 1706 m. pastatytą bažnyčią, sužinojo keletą šv. Roko gyvenimo faktų ir lurdo, esančio šalia bažnyčios, atsiradimo istoriją. Švėkšnoje pasigerėjo miestelio bažnyčia, Genovaitės (Pliaterio) vila ir parku. Mokiniai tyrinėjo saulės laikrodį, pasigrožėjo Dianos skulptūra ir, pažaidę rudeniškais lapais, tęsė kelionę Ventės rago link. Ornitologijos stotyje jau laukė gamtininkas V. Jusys. Iš jo mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie paukščius, jų žiedavimą. Kiekvienas vaikas turėjo galimybę rankose laikyti ir paleisti laisvėn sužieduotą zylę!

„Jums pasisekė, šiandien į tinklus jų pateko keli šimtai!“ – sakė V. Jusys.

Ir tikrai pasisekė – saulėtas, šiltas oras lepino, tad užlipę į švyturį regėjome Nidos švyturį bei kopas. Atsisveikindami su gamtininku ir nuostabiu Lietuvos kampeliu pažadėjome sugrįžti į jį dar ne kartą.

Mokytojos G.Žilienė ir N.Piliukaitienė